Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med någon av våra säljare så hittar du kontaktuppgifter till varje lokalkontor nedan Du kan även ringa till vår växel eller skicka ett vanligt mail till oss.

Adress: Ögärdesvägen 10 B, 433 30 Partille

Telefon: 031-44 22 50

E-post: info@swedelift.se

Carl-Johan Ekeberg
Område: Stor Göteborg
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-37 11 38
E-post: carl-johan.ekeberg@swedelift.se

Sören Schulz
Område: Stor Göteborg, Hallands län.
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-32 53 54
E-post: soren.schulz@swedelift.se

Per Ekeberg
Område: Bohus-, Älvsborg-, Skaraborg-, Värmlands-, Jönköpings län- och Östergötland.
Tel: 031-44 22 50
Mob: 0707-39 64 20
E-post: per.ekeberg@swedelift.se

Claes Nilsson
Område: Södra Sverige.
Mob: 0707-32 54 40
E-post: claes.nilsson@swedelift.se

Jakob Sundström
Område: Stockholm-, Mälardalen-, Uppsala-, Södermanlands- och
Östergötlands län.
Tel: 08 – 21 22 50
Mob: 0707-22 05 58
E-post: jakob.sundstrom@swedelift.se

Pamela Lindeman
Område: Stockholm-, Mälardalen-, Uppsala-, Södermanlands- och
Östergötlands län.
Tel: 08 – 21 22 50
Mob: 0703-83 30 44
E-post: pamela.lindeman@swedelift.se

Magnus Sirenius
Område: Västernorrland, Jämtland & Gävleborgs län.
Mob: 0703-83 22 80
E-post: magnus.sirenius@swedelift.se

Christian Stage
Område: Södra Sverige.
Mob: 0760-21 90 20
E-post: christian.stage@swedelift.se